اشتراک مجله آنگاه

اشتراک نشریات ایرانی یکی از ارکان بقا و ادامه کار آنها می‌باشند. از این رو مجله آنگاه نیز از همه علاقه‌مندان دعوت می‌کند با اشتراک مجله گامی بزرگ در حمایت از اشاعه فرهنگ و هنر ایران بردارند .

توضیحات اشتراک

  • مبلغ اشتراک مجله بر اساس قیمت جلد اولین شماره مورد اشتراک محاسبه می شود و در صورت افزایش قیمت نشریه در شماره های آتی، بهای اشتراک تا پایان دوره برای مشترکان ثابت باقی خواهد ماند.
  •  در صورتی که اولین شماره روزنامه ها و هفته نامه ها پس از ۱۰ روز از آغاز دوره اشتراک دریافت نشد می‌توانید مراتب را از طریق بخش ” تماس با ما ” به اطلاع ما برسانید .  آغاز اشتراک مجله آنگاه ممکن است ۲ ماه طول بکشد .
  •  واریز وجه مشترک فقط بصورت خرید اینترنتی و یا از طریق واریز کارت به کارت امکان پذیر است ومجله آنگاه مسوولیتی در قبال واریزی های خارج از این دو مورد ندارد .
  •  در صورت انصراف از دوره اشتراک  مشترک می تواند از طریق فرم تماس با ما انصراف خود را ثبت تا پس از بررسی نسبت به عودت وجه اقدام شود(موارد تاخیر پستی شامل این انصراف نخواهد بود)
  • برای شهرستانها مجله حداکثر تا یک هفته پس از توزیع  تحویل مشترک میشود و مشترکین خارج از کشور نیز ۱۵ تا ۲۰ روز پس از انتشار منتظر خواهند بود .
    ارسال نشریات به  صورت پست سفارشی و پیشتاز (برای مشتریکن داخل کشور)در جوف سلفون و پاکت به شخص گیرنده تحویل خواهد شد .از این رو در صورت عدم حضور در نشانی موارد پیش آمده طبق قوانین پستی خواهد بود.
    تذکر بسیار مهم:هر گونه ثبت نامی که در آن به جای نام ونام خانوادگی فرد حقیقی متقاضی اسامی دیگری(مانند نام اماکن ، نامهای مخدوش و …) وارد شود و یا دارای شماره همراه نامعتبر ، آدرس ناقص یا اشتباه باشد بلافاصله از سیستم حذف و امکان عودت وجه واریزی وجود ندارد 

هزینه اشتراک

شش ماهه داخل کشور – سه شماره با پست سفارشی سفارشی = ۷۵ هزار تومان

یک ساله داخل کشور- شش شماره با پست سفارشی پیشتاز= ۱۳۵ هزارتومان

یک ساله خارج کشور- شش شماره با پست هوایی ای ام اس = ۳۲۵ هزارتومان

پرداخت اینترنتی

پرداخت آنلاین یک ساله داخل کـــشور

پرداخت آنلاین شش‌ماهه داخل کشور

پرداخت آنلاین یکساله خارج از کشور

توجه : در صورت پرداخت آنلاین نیز فرم زیر به طور کامل پر شود

شماره حساب

شماره کارت بانک ملت :۶۱۰۴/۳۳۷۹/۱۳۰۲/۵۳۳۲

شماره شبا :

به نام :زکیه شادلو

فرم اشتراک