اشتراک مجله آنگاه

اشتراک نشریات ایرانی یکی از ارکان بقا و ادامه کار آنها می‌باشند. از این رو مجله آنگاه نیز از همه علاقه‌مندان دعوت می‌کند با اشتراک مجله گامی بزرگ در حمایت از اشاعه فرهنگ و هنر ایران بردارند .

توضیحات اشتراک

 • هزینه ارسال مجله رایگان خواهد بود .
 • مبلغ اشتراک مجله بر اساس قیمت جلد اولین شماره مورد اشتراک محاسبه می شود و در صورت افزایش قیمت نشریه در شماره های آتی، بهای اشتراک تا پایان دوره برای مشترکان ثابت باقی خواهد ماند.
 • شروع اشتراک از تاریخ نامنویسی , شماره جدید خواهد بود و شماره منتشر شده جاری جزو اشتراک محسوب نخواهد شد.شماره جاری را در صورت موجود بودن از این لینک سفارش دهید.
 •  در صورتی که اولین شماره مجله پس از ۱۰ روز از آغاز دوره اشتراک دریافت نشد می‌توانید مراتب را از طریق بخش ” تماس با ما ” به اطلاع ما برسانید .  آغاز اشتراک مجله آنگاه ممکن است ۳ ماه طول بکشد .
 •  واریز وجه مشترک فقط بصورت خرید اینترنتی و یا از طریق واریز کارت به کارت امکان پذیر است ومجله آنگاه مسوولیتی در قبال واریزی های خارج از این دو مورد ندارد .
 •  در صورت انصراف از دوره اشتراک  مشترک می تواند از طریق فرم تماس با ما انصراف خود را ثبت تا پس از بررسی نسبت به عودت وجه اقدام شود(موارد تاخیر پستی شامل این انصراف نخواهد بود)
 • برای شهرستانها مجله حداکثر تا یک هفته پس از توزیع  تحویل مشترک میشود و مشترکین خارج از کشور نیز ۱۵ تا ۲۰ روز پس از انتشار منتظر خواهند بود .
  ارسال نشریات به  صورت پست سفارشی و پیشتاز (برای مشترکین داخل کشور)در جوف سلفون و پاکت به شخص گیرنده تحویل خواهد شد .از این رو در صورت عدم حضور در نشانی موارد پیش آمده طبق قوانین پستی خواهد بود.
  تذکر بسیار مهم:هر گونه ثبت نامی که در آن به جای نام ونام خانوادگی فرد حقیقی متقاضی اسامی دیگری(مانند نام اماکن ، نامهای مخدوش و …) وارد شود و یا دارای شماره همراه نامعتبر ، آدرس ناقص یا اشتباه باشد بلافاصله از سیستم حذف و امکان عودت وجه واریزی وجود ندارد 

هزینه اشتراک

شش ماهه داخل کشور – دو شماره با پست سفارشی  = ۹۰ هزار تومان

یک ساله داخل کشور- چهار شماره با پست سفارشی پیشتاز= ۱۸۰ هزارتومان

یک ساله خارج کشور- چهار شماره با پست هوایی ای ام اس = ۴۹۵ هزارتومان

شماره حساب برای واریز کارت به کارت یا بانکی

شماره کارت بانک ملت :۵۰۲۲۲۹۱۰۲۹۸۹۱۷۴۲

شماره شبا :IR880570030380010318501001

به نام :آرش تنهایی شبستری

فرم اشتراک