چاپ دوم شماره دو  «آنگاه» با موضوع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد .

به خاطر درخواست بی‌شمار همراهان آنگاه و نایاب بودن شماره دوم برآن شدیم که همانند شماره یک، این شماره را نیز به چاپ مجدد بسپاریم .

این شماره که ویژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است، با نگاهی تحلیلی و روایتی به بررسی روند شکل‌گیری، شخصیت‌ها و نام‌های ماندگار و همچنین  رشد و افول این نهاد فرهنگی پرداخته است.

در شماره دوم «آنگاه» گفتارها و نوشتارهایی از چهره‌هایی مانند رومینا آغنده، مرتضا آکوچکیان، امیر اثباتی، غلامرضا امامی، داوود ارسونی، کبوتر ارشدی، محمدرضا اصلانی، علی امیرریاحی، امید انارکی، سعید باباوند، سجاد باغبان، علی بختیاری، محمد بهشتی، آرش تنهایی، مرجان چرخچی، ابراهیم حقیقی، خاطره خدایی، علی خسروی، مصطفی رحماندوست، رسول رخشا، سحر سخایی، امیر سقراطی، امیرحسین سیادت، مهدی سیفی و حسین شهرابی، منتشر شده است.

مهدی صالحی اقدم، بهنام صدیقی، فاتح صهبا، محمدعلی طالبی، محمد طلوعی، جواد عاطفه، اسماعیل عباسی، بهروز غریب‌پور، محمد فدایی، ناصر فکوهی، معراج قنبری، لیلی گلستان، زینب لک، کامبیز مشتاق گوهری، فرزاد مقدم، کیمیا ملکی، شهروز مهاجر، معصومه میرحسینی، رسول نظرزاده، سعید نوری، مرضیه وفامهر و محسن هجری هم در شماره تازه این نشریه فرهنگی و ادبی، مطالبی به چاپ رسانده‌اند.

شماره دوم «آنگاه» چاپ دوم با سردبیری آرش تنهایی در ۲۴۰ صفحه و با بهای ۲۵ هزار تومان و در قطع وزیری و جلد سخت گالینگور به چاپ رسیده و از هفته دوم فروردین ۹۷ در کتابفروشی ها و دکه‌های مطبوعات سراسر کشور دردسترس خواهد بود .

شما می‌توانید از طریق وب سایت آنگاه از همین الان به سفارش این شماره بپردازید و ما از ۵ فروردین این هدیه نوروزی را به دست شما خواهیم رساند.

نسخه الکترونیک مجله را نیز همچنان میتوانید  از فیدیبو ، جار ، طاقچه و وب سایت آنگاه خریداری کنید.

برای مطالعه فهرست این شماره کلیک کنید