تیم آنگاه

آرش تنهایی

صاحب امتیاز و سردبیر

آرش تنهایی، طراح و مدرس گرافیک، دانش‌آموخته دانشکده هنرهای زیبا است. او فعالیت حرفه‌ای خود را با همکاری با مجله‌هایی چون تندیس و چلچراغ آغاز کرد. وی پایه‌گذار و سردبیر مجله آنگاه است.

حسین گنجی

معاون سردبیر

حسین گنجی نویسنده، روزنامه‌نگار، پژوهشگر و مدیر فرهنگی، دانش‌آموخته‌ اقتصاد در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارای مدرک MBA ارتباطات، روابط عمومی و گردشگری است. او در حال حاضر با روزنامه‌های شرق، ایران، اعتماد، سازندگی و فرهیختگان همکاری می‌کند. همچنین در نشریات متنوعی همچون تجربه، آزما، مدیریت ارتباطات، صدا، تهران شهر و تعدادی دیگر فعالیت دارد. او در حال حاضر به عنوان معاون سردبیر با مجله آنگاه همکاری می‌کند.

هادی حیدری

عضو هیات تحریریه

هادی حیدری، کارتونیست، روزنامه‌نگار و نقاش ایرانی است. او همکاری با روزنامه‌ و رسانه‌های مختلف از قبیل گل‌آقا، جامعه، اعتماد ملی، شرق و شهروند، سابقه سردبیری مجله کمیک‌استریپ «جدید» و رسانه ویدئویی «دم خروس» را در کارنامه‌ی خود دارد. او در حال حاضر عضو تحریریه آنگاه است.

ایمان صفایی

مدیر هنری

ایمان صفایی (متولد ۱۳۶۱، تهران، ایران) طراح گرافیک، کیوریتور و هنرمند مفهومی است. او به عنوان طراح گرافیک و مدیر هنری با چند گالری همکاری کرده است.

علی امیر ریاحی

دبیر ادبیات و تئاتر

دانش‌آموخته‌ی ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران و دانشگاه هنر تهران. داستان نویس، نمایشنامه‌نویس و مترجم.

داود ارسونی

وب ادمین

داود ارسونی دانش آموخته عکاسی و طراحی وب فعالیت روزنامه‌نگاری و حرفه‌ای را از دهه ۶۰ آغاز و به عنوان مدیر وب سایت با آنگاه همکاری می‌کند.

زهرا عباسعلی

دبیرتحریریه

زهرا عباسعلی دانش‌آموخته فلسفه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است. او همکاری با مجله کوچه و همشهری جوان و روزنامه شرق را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر دبیر تحریریه مجله آنگاه است.

سعید خواجه‌افضلی

ویراستار

فارغ‌التحصیل ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران، فیلمنامه‌نویس، نمایشنامه‌نویس و ویراستار.

علی خسروی

عضو تصویریه

علی خسروی، نقاش، طراح و گرافیست ایرانی است که در پوسترها و روی جلد کتاب‌هایی که طراحی کرده، همواره از نقاشی بهره برده است. او از مشهورترین طراحان پرتره در ایران است. طراحی روی جلد نشریه نگین در دهه ۵۰ خورشیدی و طراحی پوسترهای سینمایی همچون مسافران (بهرام بیضایی)، طلسم (داریوش فرهنگ) و طراحی روی جلد نشریه سروش در دهه ۶۰ و ۷۰ خورشیدی در ذهن علاقه‌مندان به آثارش ماندگار است. لوگوی مجله سروش هم از آثار این هنرمند است.

نساء قانع

مدیر داخلی

نساء قانع متولد ۱۳۶۱ و دانش آموخته ریاضی دانشگاه شهید بهشتی است. وی درحال حاضر مدیر داخلی آنگاه است.

بنوشه فرهت

عضو تحریریه

بنوشه فرهت؛ معمار کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه تهران؛ پردیس بین‌الملل کیش او علاوه بر فعالیت در حوزه طراحی معماری، در حوزه نشر نیز در مجلات مختلفی فعالیت دارد. او عضو تحریریه وب‌سایت تخصصی «معماری و فرهنگ» است و با نشریات دیگری چون کوچه، نسیم بیداری، تجربه و... نیز همکاری دارد.

فرزاد مقدم

مشاور

دکتر فرزاد مقدم متولد سال 1350، مدیرعامل گروه مشاوره برندینگ «برندسازان ایران»است. وی هم‌اکنون از مشاورین مجله آنگاه است.

میثم مقصودی

مستند ساز

طراح گرافیک ، کارگردان و مستندساز متولد ۱۳۶۱ و دانش آموخته رشته گرافیک است. میثم مقصودی تا امروز کارگردانی بیش از ۱۲ فیلم مستند را بر عهده داشته است.

محمد طلوعی

عضو تحریریه

محمد طلوعی، متولد ۱۳۵۸، نویسنده، فیلم‌نامه‌نویس و سردبیر مجلهٔ ناداستان است. او در مجلات همشهری داستان، ۲۴، ناداستان، آنگاه و سان، داستان‌ها و ناداستان‌هایی منتشر کرده‌است. طلوعی جوایزی از جمله «جایزه ادبی واو» برای رمان قربانی باد موافق، جایزه ادبی گلشیری برای مجموعه داستان کوتاه من ژانت نیستم را دریافت کرده‌است.

مژده عالی‌پور

طراح گرافیک

مژده عالی‌پور، دانش‌آموخته‌ی گرافیک دانشگاه آسپن کلرادو آمریکاست. طراح گرافیک مجله آنگاه از سال ۱۳۹۹ تاکنون است. او سرپرست استودیو گرافیک سه‌گاه است و در مقام طراح جلد با انتشارات گهگاه، خزه، تیامو، روزنه و... همکاری داشته است.

اولدوز ریحانی

مدیر محتوا

اولدوز ریحانی متولد ۱۳۷۲ و دانش‌آموخته رشته گرافیک است و دارای مدرک MBA منابع انسانی است. وی مدیر داخلی مجله آنگاه از شماره ۹ تا ۱۷ بوده؛ هم‌اکنون مدیر انتشارات کودک و نوجوانان فیل و مدیریت محتوای سایت آنگاه را برعهده دارد.