تیم آنگاه

آرش تنهایی

صاحب امتیاز و سردبیر

آرش تنهایی، طراح و مدرس گرافیک، دانش‌آموخته دانشکده هنرهای زیبا است. او فعالیت حرفه‌ای خود را با همکاری با مجله‌هایی چون تندیس و چلچراغ آغاز کرد. وی پایه‌گذار و سردبیر مجله آنگاه است.

حسین گنجی

معاون سردبیر

حسین گنجی نویسنده، روزنامه‌نگار، پژوهشگر و مدیر فرهنگی، دانش‌آموخته‌ اقتصاد در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارای مدرک MBA ارتباطات، روابط عمومی و گردشگری است. او در حال حاضر با روزنامه‌های شرق، ایران، اعتماد، سازندگی و فرهیختگان همکاری می‌کند. همچنین در نشریات متنوعی همچون تجربه، آزما، مدیریت ارتباطات، صدا، تهران شهر و تعدادی دیگر فعالیت دارد. او در حال حاضر به عنوان معاون سردبیر با مجله آنگاه همکاری می‌کند.

هادی حیدری

هادی حیدری، کارتونیست، روزنامه‌نگار و نقاش ایرانی است. او همکاری با روزنامه‌ و رسانه‌های مختلف از قبیل گل‌آقا، جامعه، اعتماد ملی، شرق و شهروند، سابقه سردبیری مجله کمیک‌استریپ «جدید» و رسانه ویدئویی «دم خروس» را در کارنامه‌ی خود دارد. او در حال حاضر عضو تحریریه آنگاه است.

ایمان صفایی

مدیر هنری

ایمان صفایی (متولد ۱۳۶۱، تهران، ایران) طراح گرافیک، کیوریتور و هنرمند مفهومی است. او به عنوان طراح گرافیک و مدیر هنری با چند گالری همکاری کرده است.

علی امیر ریاحی

دبیر ادبیات و تئاتر

دانش‌آموخته‌ی ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران و دانشگاه هنر تهران. داستان نویس، نمایشنامه‌نویس و مترجم.

داود ارسونی

وب ادمین

داود ارسونی دانش آموخته عکاسی و طراحی وب فعالیت روزنامه‌نگاری و حرفه‌ای را از دهه ۶۰ آغاز و به عنوان مدیر وب سایت با آنگاه همکاری می‌کند.

زهرا عباسعلی

زهرا عباسعلی دانش‌آموخته فلسفه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است. او همکاری با مجله کوچه و همشهری جوان و روزنامه شرق را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر دانشجوی دوره دکتری فلسفه و دبیر تحریریه مجله آنگاه است.

سعید خواجه‌افضلی

ویراستار

فارغ‌التحصیل ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران، فیلمنامه‌نویس، نمایشنامه‌نویس و ویراستار.

میثم مقصودی

مستند ساز

طراح گرافیک ، کارگردان و مستندساز متولد ۱۳۶۱ و دانش آموخته رشته گرافیک است. میثم مقصودی تا امروز کارگردانی بیش از ۱۲ فیلم مستند را بر عهده داشته است.

مرتضی جلالیان

مرتضی جلالیان متولد سال ۱۳۷۸ و دانشجوی ادبیات نمایشی دانشگاه هنر است. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی با آنگاه همکاری می‌کند.