تیم آنگاه

آرش تنهایی

صاحب امتیاز و سردبیر

آرش تنهایی، طراح و مدرس گرافیک، دانش‌آموخته دانشکده هنرهای زیبا است. او فعالیت حرفه‌ای خود را با همکاری با مجله‌هایی چون تندیس و چلچراغ آغاز کرد. وی پایه‌گذار و سردبیر مجله آنگاه است.

حسین گنجی

معاون سردبیر

حسین گنجی نویسنده، روزنامه‌نگار، پژوهشگر و مدیر فرهنگی، دانش‌آموخته‌ اقتصاد در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارای مدرک MBA ارتباطات، روابط عمومی و گردشگری است. او در حال حاضر با روزنامه‌های شرق، ایران، اعتماد، سازندگی و فرهیختگان همکاری می‌کند. همچنین در نشریات متنوعی همچون تجربه، آزما، مدیریت ارتباطات، صدا، تهران شهر و تعدادی دیگر فعالیت دارد. او در حال حاضر به عنوان معاون سردبیر با مجله آنگاه همکاری می‌کند.

هادی حیدری

هادی حیدری، کارتونیست، روزنامه‌نگار و نقاش ایرانی است. او همکاری با روزنامه‌ و رسانه‌های مختلف از قبیل گل‌آقا، جامعه، اعتماد ملی، شرق و شهروند، سابقه سردبیری مجله کمیک‌استریپ «جدید» و رسانه ویدئویی «دم خروس» را در کارنامه‌ی خود دارد. او در حال حاضر عضو تحریریه آنگاه است.

یلدا معیری

دبیر عکس

متولد ۱۳۶۰ تهران. عکس‌های وی در نشریات، تایم، نیوزویک، سانفرانسیسکو، کرونیکل، واشنگتن پست، نیویورک تایمز، میل آن ساندی، ال پاییس، لوموند، فیگارو و… منتشر شده است.

ایمان صفایی

مدیر هنری

ایمان صفایی (متولد ۱۳۶۱، تهران، ایران) طراح گرافیک، کیوریتور و هنرمند مفهومی است. او به عنوان طراح گرافیک و مدیر هنری با چند گالری همکاری کرده است.

علی امیر ریاحی

دبیر ادبیات و تئاتر

دانش‌آموخته‌ی ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران و دانشگاه هنر تهران. داستان نویس، نمایشنامه‌نویس و مترجم.

داود ارسونی

وب ادمین

داود ارسونی دانش آموخته عکاسی و طراحی وب فعالیت روزنامه‌نگاری و حرفه‌ای را از دهه ۶۰ آغاز و به عنوان مدیر وب سایت با آنگاه همکاری می‌کند.

زهرا عباسعلی

زهرا عباسعلی دانش‌آموخته فلسفه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است. او همکاری با مجله کوچه و همشهری جوان و روزنامه شرق را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر دانشجوی دوره دکتری فلسفه و دبیر تحریریه مجله آنگاه است.

فاطمه خانی

مدیر منابع انسانی

فاطمه خانی، دانش‌آموخته‌ی گرافیک از دانشگاه تربیت مدرس، دانشجوی دکترای مدیریت استراتژیک، طراح تجربه و محقق مدل ذهنی مدیران و تجربه کارمند و مشتری است. او در حال حاضر به عنوان مدیر منابع انسانی با آنگاه همکاری می‌کند.

سعید خواجه‌افضلی

ویراستار

فارغ‌التحصیل ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران، فیلمنامه‌نویس، نمایشنامه‌نویس و ویراستار.

الدوز ریحانی

مدیر داخلی

اولدوز ریحانی دانش‌آموخته گرافیک از دانشگاه علم و فرهنگ است. او از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در رشته گرافیک آغاز کرده و در حال حاضر در سمت مدیر داخلی با آنگاه همکاری می‌کند.

میثم مقصودی

مستند ساز

طراح گرافیک ، کارگردان و مستندساز متولد ۱۳۶۱ و دانش آموخته رشته گرافیک است. میثم مقصودی تا امروز کارگردانی بیش از ۱۲ فیلم مستند را بر عهده داشته است.

مژده عالی‌پور

مژده عالی‌پور دانشجوی گرافیک از دانشگاه آنلاین آسپن آمریکااست. فعالیت خود را با مجله تزرو و روزنامه زاینده‌رود آغاز کرده است و در حال حاضر به عنوان طراح گرافیک و سرپرست استدیو گرافیک سه‌گاه با مجموعه آنگاه همکاری می‌کند.

مرتضی جلالیان

مرتضی جلالیان متولد سال ۱۳۷۸ و دانشجوی ادبیات نمایشی دانشگاه هنر است. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی با آنگاه همکاری می‌کند.

سالار خوشخو

سالار خوشخو دانش‌آموخته مهندسی شیمی است. او همکاری با مجله نوپا و انتشارات مانیا هنر را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر مدیر ارتباطات و بازرگانی مجله آنگاه است.